Server Refurbished HP ProLiant DL360 G10 1U, 2 x Intel Xeon Platinum 8160 24-Core 2.10 - 3.70GHz, 128GB DDR4 ECC, 2XSSD 500GB 870 EVO + 4x 2TB 870 EVO, Raid P816i-a SR/4GB, 4x1Gb+2x10Gb, iLO 5 Advanced, 2 x Surse 800W Hot Swap
-
27.427,50 LEI
| Diverse | |
| Format | 1U |
| Serie | DL360 G10 |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 128 GB |
| Tip memorie | DDR4 |
| Procesor | |
| Cache | 33 MB |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.10 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.70 |
| Model Procesor | Intel Xeon Platinum 8160 |
| Numar nuclee | 24 |
| Procesoare Instalate | 2 |
| Retea | |
| Porturi retea | 4x1Gb + 2x10Gb |
| Sursa | |
| Numar surse instalate | 2 x 800W |
| Unitati de stocare | |
| Capacitate HDD (GB) | 2 x SSD 500GB 870 EVO 4 x 2TB 870 EVO |
| Dimensiune HDD | 3.5 Inch |
| HDD Suportate | 6 |
| Numar Hard disk-uri | 6 |
| RAID | Da |
| Specificatii RAID | Raid P816i-a SR/4GB |
| Tip HDD | SSD |
| Unitate optica | Fara |


