Laptop Second Hand HP 15s-fq1614nd, Intel Core i3-1005G1 1.20 - 3.40, 8GB DDR4, 256GB SSD, Webcam, 15.6" FHD, tastatura US
- Cod Produs: 76779
- Model: 15s-fq1614nd
- Tip: Second Hand
- Producător: HP
- Garanție: 12 luni
-
1.240,97 LEI
| Altele | |
| Greutate | 1.45 Kg |
| Porturi | 2 x USB 3.1 1 x HDMI 1 x USB 3.1 type C 1 x Audio Out/Microfon |
| Tastatura numerica | Da |
| Caracteristici Fizice | |
| Dimensiuni (W x D x H mm) | 358.5 x 242 x 17.9 mm |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | LED |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | DA |
| Cititor de carduri | Da |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel® UHD Graphics for 10th Gen Intel® Processors |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Ice Lake |
| Frecventa procesor (GHz) | 1.20 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 3.40 |
| Model Procesor | Intel® Core™ i3-1005G1 |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | Intel |

