Laptop Second Hand DELL XPS 13 9310 2-in-1, Intel Core i7-1185G7 up to 4.80GHz, 32GB DDR4, 1TB SSD, 13.4" 4K UHD+ Touchscreen, Win11 Pro, Grad A-
-
2.586,47 LEI
| Altele | |
| Greutate | 1.27 Kg |
| Porturi | 1 x Thunderbolt™ 4 [(DisplayPort / Power Delivery) (4 lanes of PCI Express Gen 3)] 1 x 3.5 mm Headphone/Microphone Combo Jack | 1 x Thunderbolt™ 4 [(DisplayPort / power delivery) (4 lanes of PCI Express Gen 3)] 1 x MicroSD card reader |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | DA |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 13.4 |
| Multi-Touch | DA |
| Rezolutie | 3840 x 2400 |
| Tehnologie display | Ultra HD+ Touchscreen (4K) |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Intel® Iris® Xe Graphics |
| Tip placa video | Onboard |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i7 |
| Frecventa procesor (GHz) | Configurable TDP-up Base Frequency 3.00 GHz Configurable TDP-up 28 W Configurable TDP-down Base Frequency 1.20 GHz Configurable TDP-down 12 W Intel® Deep Learning Boost (Intel® DL Boost) on CPU Yes |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.80 |
| Generatie procesor | Generatia a 11-a |
| Model Procesor | Intel Core i7-1185G7 |
| Numar nuclee | 4 |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Core i7 |
| Software | |
| Stare produs | Grad A- (display cu punct luminos) |







