Laptop Second Hand DELL Precision 7770, Intel Core i7-12850HX 3.40 - 4.80GHz, 16GB DDR5, 512GB SSD, RTX A1000 4GB, 17.3" FHD, Webcam + Windows 11 Pro
-
4.656,47 LEI
| Altele | |
| Greutate | 3.05 Kg |
| Porturi | Porturi : 2 x ThunderBolt™ 4 ports with (USB Type-C™) 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C port with DisplayPort alt mode 1 x USB 3.2 Gen 1 port with PowerShare 1 x USB 3.2 Gen 1 port 1 x HDMI 2.0a port (UMA)/1 HDMI 2.1 port (DGPU) 1 x RJ45 Ethernet port 1 x headset (headphone and microphone combo) port |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | Da |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 17.3 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | Full HD |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 512GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 16 GB |
| Tip RAM | DDR 5 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Cititor de carduri | Da |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | Nvidia RTX A1000 4GB |
| Procesor | |
| Familie Procesor | Intel Core i7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.40 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.80 |
| Generatie procesor | Generatia a 12-a |
| Model Procesor | Intel Core i7-12850HX |
| Numar nuclee | 16 |
| Producator procesor | Intel |








