Laptop Refurbished HP Zbook Fury 17, Intel Core i7-11850H 2.50 - 4.80GHz, 32GB DDR4, 512GB SSD, NVidia RTX A2000 4GB, 17.3" Full HD, Win11 Pro
-
4.104,52 LEI
4.199,00 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni | 39.84 x 26.71 x 2.69 cm |
| Greutate (Kg) | 2.97 |
| Porturi | 1 x HDMI, 2 x USB Type-C/Thundebolt 4, 1 x mini DisplayPort, 3 x USB 3.1 (1 Power Share), 1 x Rj-45, 1 x Audio |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | DA |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 17.3 |
| Rezolutie | 1920 x 1080 |
| Tehnologie display | LED Backlit IPS FHD |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 512 GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 32 GB |
| Tip RAM | DDR 4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | Da |
| Cititor de carduri | DA |
| Placa Video | |
| Model placa video | NVIDIA RTX A2000 Mobile 4GB GDDR6 128bit |
| Tip placa video | Dedicata |
| Procesor | |
| Cache | 24 MB Intel® Smart Cache |
| Familie Procesor | Intel Core i7 |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.50 |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.80 |
| Generatie procesor | Generatia a 11-a |
| Model Procesor | Intel Core i7-11850H |
| Numar nuclee | 8 (16 threads) |
| Producator procesor | Intel |
| Tehnologie procesor | Intel Core i7 |
| Software | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Stare produs | Grad A |






