Laptop Second Hand DELL Precision 5560, Intel Core i5-11500H pana la 4.60GHz, 8GB DDR4, 256GB SSD, 15.6" FHD+, NVidia T1200 4GB, Webcam, Win11 Pro, Grad A
-
2.689,97 LEI
| Altele | |
| Dimensiuni (W x D x H) | 344.4 x 230.3 x 11.64 mm |
| Greutate | 2.00 Kg |
| Porturi | 1x USB Type-C 2x USB Type-C Thunderbolt 4.0 1x Audio |
| Tastatura numerica | Nu |
| Comunicatii | |
| Bluetooth | Da |
| Wireless | DA |
| Display | |
| Diagonala (inch) | 15.6 |
| Rezolutie | 1920 × 1200 |
| Tehnologie display | LED, FHD+ |
| Hard Disk | |
| Capacitate HDD | 256GB |
| Tip stocare | SSD |
| Memorie | |
| Capacitate RAM | 8 GB |
| Tip RAM | DDR4 |
| Multimedia | |
| Camera Web | DA |
| Cititor de carduri | DA |
| Unitate Optica | Fara |
| Placa Video | |
| Model placa video | NVIDIA T1200 4GB GDDR6 |
| Procesor | |
| Cache | 12 MB |
| Familie Procesor | Intel Core i5 |
| Frecventa procesor (GHz) | Configurable TDP-up Base Frequency 2.90 GHz Configurable TDP-up 45 W Configurable TDP-down Base Frequency 2.40 GHz Configurable TDP-down 35 W |
| Frecventa turbo procesor (GHz) | 4.60 |
| Generatie procesor | Generatia a 11-a |
| Model Procesor | Intel Core i5-11500H |
| Producator procesor | Intel |
| Software | |
| Sistem de operare | Windows 11 Pro |
| Stare produs | Grad A |








